Warning: Parameter 3 to botMosForme() expected to be a reference, value given in /home/ginseng/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kore Kırmızı Ginseng Tablet 200GİNSENG İLE STRESE SON!!

Bu bölümde ginseng hakkında güncel makalelere ulaşabilirsiniz.

MUTLULUĞUN 7 M'SİNİ KEŞFEDİN 30.04.2010

1- MUTLU OLMAYI İSTEYİN

   Evliliklerde bazen eşler birbirinde aradığını bulamadığı anlar olur.Hayal kırıklığına uğrar Mutlu olamayacağı kanaatine varır Böyle durumlarda ümitsiz olmamak lazımdır.Asla bu eşle hayat bitmez yerine nice kayarlın altında çamurlu toprakların içinden  güller biter kokusuna doyum olmaz  düşüncesine sahip olun.

2- MUTLULUĞUNUZA SAHİP  ÇIKIN

Hayali  mutluluklar peşinde  koşmamak lazımdır.Mutluluğunuzu kendi avuçlarınızda tutun ve büyütmeye çalışın  

3- MUTLULUK DÜĞMESİNE BASIN

Evliliklerde  mutluluk sevgi aşk muhabbet  ışığı ile ortaya çıkar Birbirini seven  sayan eşler zorlukları kolaylıkla aşar.Bunun için elinizde sevgi denilen mutluluk düğmesine dokunun.Bazen soğukluklar olaşabilir.Ekonomik koşullar yorgun düşürür ama  her zaman gönülleri  aydınlatan vücudu dinç tutan doğal  ürünler den de destek almak lazım. Ülkemizde Uzakdoğu nun mutluluk iksiri diye tanınan  orijinal kore kırmızı ginseng  kullanmakta da fayda vardır. O zaman gönüller aydınlanır, evler şenlenir. 

4- MUTLULUĞU “BEN BOYLEYIM “ LE ZAYI ETMEYIN

      İnsanın doğuştan gelen huyları vardır, bunlar değişmez değildir.Hatalarını fark edip  kişi kendini düzeltebilir.Sinirlendiğinde  her yeri kırıp döken erkek, eşi,ne  karşı saygısı olan hanım, sonrada “ne yapayım elimde değil ben böyleyim” diyerek  suçunu gizleyemez.önce sakin olmayı ,stresiz yaşamayı öğrenmelidir.yorgundur ,yoğundur ama yuvayı yıkacak kadar ,eşlerin birbirini kıracak kadar asla olmamalıdır.her şeyin kolayı ve çaresi vardır.Doğal beslenme gıda takviyeleri denenebilir. 

5- MUTLULUĞUN BAŞ DUSMANI “GUC SAVASI “

Asla mutluluğunuzun arasına ego – ben –bencillik duygularını koymayın.Ben daha iyi düşünürüm,akıllıyım,ben en iyisini bilirim  demeyin. Hayatta paylaşmak karşılıklı dinlemek öğrenmeyi bilmek erdemliktir. 

6- MUTLULUK İÇİN EŞİNİZİ  KOPYALAMAYIN

Evliliklerde eşler her zaman karşısındakini  bir kopyası gibi düşünür.kendi gibi davranmasını,her dediğine evet demesini ister.işte ayrılık burada başlar.ama karşılıklı ayrışma yerine birleşme farklılıklarda bütünleşme denenmelidir.bazen  yaşanan yer,adetler,görenekler ,anlayışlar ayrışmayı körükler ama her şeye rağmen hayat birleştirilmiş ise mutluluk yakalanmaya çalışılmalıdır.Farklı meyveler aynı tabakta çok güzel tatlar oluşturur 

7- MÜKEMMELLİK BEKLENTİNİZ  OLMAMALIDIR.

Eşler bazen her şeyin mükemmel olmasını ister.Bazen küçük  olaylar karşısında paniklerler “Neden istediğim gibi olmuyor eşim istediğim gibi davranmıyor “deyip durur.Bu stres yapar.hem kendini hem de eşini üzer.Unutulmamalıdır ki hiçbir evlilik  problemsiz hiçbir  eş de kusursuz değildir. 

       Strese son ,yorgunluğa son, düşük performansa son diyen gıda takviyeleri ile www.ginsengmerkezi.net sitesinden faydalanılabilir.

COCUKLARIMIZIN ZEKÂLI OLMASINA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 25.04.2010

Her aile çocuğunun akıllı, zeki, başarılı bir evlat olmasını ister. Zekâ ise; öğrenme, algı, hafıza, probleme yönelik çözümler üretebilme gibi çeşitli kavramlardan oluşur

            Zekâ gelişimini etkileyen en önemli faktörlerin başında genetik faktör gelir. Çevrede ki uyarıcılarında etkisi büyüktür. Aile, inançlar, kültür, kişisel çabalar, yetenek geliştirmede etkilidir.

             Özellikle çocukların ilk yıllarında zihinsel ve duygusal olarak sevgi dolu sıcak bir ortamda yetişmesi ve nitelikli bir eğitim alması çocuğun zekâ potansiyelini en verimli şekilde kullanabilmesi ve geliştirebilmesi için gereklidir. İşte bu noktada anne ve babalar olarak bizlere çok önemli görevler düşmektedir.

              Hamilelik dönemlerinde Stresten uzak durulması gereklidir.

              Mutsuz ve huzursuz bir ortamda yaşanan hamilelik süreci ananenin bebeği ile olan ilişkisine yansımaktadır. Anne çocuğuyla gerekli olan duygusal bağı kuramamakta ve çocuğun gelişimini olumsuz yönde etkilemektedir. Yoğun-stresli işlerde dinlendirici, rahatlatıcı etkili gıdaları-gıda takviyelerini kullanmayı tavsiye edilmektedir. Vücut sinir sisteminde rahatlatıcı etkili orijinal Kore kırmızı ginseng (korean red ginseng)  Uzakdoğulu insanımızın başvurduğu gıda takviyesidir.

                 Çocuklarımıza zaman ayıralım

                Bebeklikten itibaren fiziksel ihtiyaçları-duygusal ihtiyaçları karşılanmasına önem verilmelidir. Çocuğa güven duygusunu vermek, değerli olduğunu hissettirmek, onunla oyun oynamak gerekir. Onlarla ilgilenmek zaman ayırmak, onların tüm başarılarında yanında olmak gereklidir.

                  Soru sormalarını engellemeyelim

                Dünyayı yeniden keşfetmeyi çok sever çocuklar. Onların bu merak duygularını teşvik edecek şekilde davranmak gerekir. Çocuğumuz her soru sorduğunda sabır ve hoşgörü ile anlayabileceği şekilde fırsat tanınmalıdır. Onunla konuştukça kelimeleri anlama, kullanma, cevaplama yeteneği artacaktır.

                 Kitap okuma saati düzenlemeliyiz.

                 Küçük yaşlardan itibaren çocuğa renkli masal kitapları alarak sadece resimlerden oluşan yazısız kitaplar anlatılmalı beyin gelişiminde beyin gelişiminde aktif rol alınmalıdır. Aile olarak günün sonunda bir saat belirleyip hep birlikte kitap okumalı, kültürel içerikli, bilimsel konular içeren gazete ve dergiler abonelikleri ile de teşvik edilerek, okumada sürekliliği sağlamalıdır.

                 Yaşına uygun oyuncak alınmalıdır.

                 Çocukların gelişimine katkısı olan problem çözme, zihinsel gelişimde, bedensel becerisinde yüksek katkısı olan, gelişimine katkı sağlayacak yaş düzeyine uygun eğitsel oyuncaklar seçilmelidir.

                 Beyin gelişimine katkıda bulunacak egzersizler yaptırılmalıdır.

                 Yüzme, bisiklet binme, basketbol gibi yapılan spor aktivitelerle vücuttan beyne giden sinyaller daha aktif hale gelmektedir. Satranç, mantık soruları ve bulmacalar da hafıza merkezi üzerinde önemli katkıları vardır.

                    Sağlıklı beslenme sağlıklı yaşam adına vazgeçilmezdir. Çocuklarımız ailenin aynasıdır. Stress ve yorgunluk ve performans düşüklüğünden akşam eve gelen aile fertleri çocuklarımıza yeteri kadar zaman ayıramamaktan yakınırız, önce bizlerin sağlıklı olmaya, sağlıklı yaşamaya ihtiyacımız vardır. Temiz sağlıklı gıdalar ve takviyeler hayatımızda olmalı ve dünya da ki başarılı ülkeler nasıl besleniyor bir bakmalıyız. Sağlıklı huzurlu yaşam hem çocuklar hem de aileler için olmazsa olmazdır.

EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ 20.04.2010

Canım annem.. Bir tanem benim…

Her Anneler Günü’nde ne alsak diye hepimizi bir telaş sarar. Hediye alacağımız kişi farklıdır, bambaşkadır çünkü. Ne alırsak alalım onun değeri ile asla ölçüşemez. Bu yüzden Anneler Günü’ne en güzel hediye, kocaman sarılmanızın yanı sıra ona kendisinin  yorgunluğunu ve stresini alacak bir  hediye olmalı..Onu her zaman genç,güzel, sağlıklı yaşlanmasını sağlayacak bir hediye  olmalı!

Ama ne olmalı?” diye aklınızdan geçirdiğinizi biliyoruz.

Onun için cennetin tüm çiçekleri, belki de yenilesi tüm tatlılar feda olsun diye düşünebiliriz ama Annelerimiz bunları hem koklayacak hem afiyetle yiyecek diye de düşünebiliriz. Belki de kek ve kurabiye, rengarenk çiçekler; hijyenik, taze ve çok lezzetli yemekler hediyemiz olabilir. Gelin bu anneler gününde sürpriz yapalım ve farklı bir hediye ile onun dünyasına dokunalım

Anneciğim seni hep sağlıklı görmek istiyorum öpücüğü ile kendisine Uzakdoğu esintisi ve iksirini hediye edelim ne dersiniz..

Uzak doğunun incisi Güney Kore de yetişen ölümsüzlük iksiri diye de geçmiş tarihten beri anılan Orijinal Kore an red ginseng ürünlerinden bir paket yaparak kendisini sevindirelim…

Tablet mi, kapsül mü, içecek mi hangisinden hoşlanır? hangisini pratik kullanır? onu seçtikten sonra kendisine farklı bir hediye  düşünelim..

Annelerimiz daha ilk  kullanımda anlayacaktır değerini, bir daha hiç bırakmak istemeyecektir belki de.. Çünkü biz sağlıklarını kendilerinden önce düşündüğümüzü ,annelerimizin hayatlarının;  stresten, yorgunluktan, performans düşüklüğünden  kaynaklanan şikayetlerden kurtulması için nasıl gayret ettiğimizi  bir kez daha göreceklerdir.

Biz onları çok seviyoruz ve düşünüyoruz… Onlar bizim hayat kaynağımız…

www.ginsengmerkezi.net sitesinde tüm ceşitleri ile pazarda olan ürünler beklide hem bizim hem de annemizin hayatında değişikliğe sebep olur ne dersiniz!

Tün annelerin anneler gününü kutlar mutlu sağlıklı huzurlu bir ömür geçirmelerini tüm Ginseng Merkezi ailesi olarak dileriz..

KİLOLU İNSANLARIN ÇOĞUNDA GİZLİ DEPRESYON VARDIR 10.04.2010

             Bahar mevsimi geldi. Doğada yaşanan canlanma ve etrafa yayılan enerji, hiç şüphesiz ki insanları da etkiliyor. Ve hayatları ile ilgili yeni kararlar alma arzularını da tetikliyor.

             Diyet yapmak daha sağlıklı bir beden ve ruha sahip olmak da her bahar ve yaz döneminde insanların aldığı karaların başında geliyor. Peki, bu dönemlerde özel bir diyet var mıdır?  Dr. Ender Saraç, klasik zayıflama trendlerinin değişime uğradığını ve zayıflamanın sadece bahar aylarında olmadığını, tüm yıla yayılması düşünülmesi gerektiğini her platformda hatırlatmaktadır. Hemen her gün rastladığımız internetteki diyet yöntemlerinin ve satılan ilaçların çoğunu sağlıklı bulmadığını her bilgiyi kontrol etmek gerekliliğini vurgulamaktadır. Her diyetin herkese uymayacağını görüşünü paylaşmaktadır.

             Akşamların çok geç  ve ağır  yemenin  beyaz  un ve  beyaz şekeri fazla  tüketmenin  fazla  miktarda asit li ve şekerli içecek  içmenin  kahvaltıda  sürekli hayvansal  gıdalar ve mayalı buğday ürünleri  ve beslenmenin  zararlı olduğunu kaydeden  Saraç bakliyatları  haftada iki üç  kere proteini ise  yeterince  almayı tavsiye  etmektedir. “yeşil çay içer ve her gün biraz yürüyüş yaparsanız bayağı bir toksin atar ve zayıflayabilirsiniz.

                   Ruhumuzun stresli, agresifli ve depresif olması durumunda bunun bedene yansıdığını, insan ruhu da obozite olabiliyor, yalan, kin iftira hırs, gıybet, kıskançlık hiddet gibi toksinler olabiliyor. Ruhtaki oboziteyi temizlemenin yollarını kitabı Ruhsal Gelişim ve Kader de açıklamıştır.

                Şişman insanların çoğunda depresyonlu olduğu gerçeği ile şişman kişi ağız tatmini istiyor. özellikle gün bitince tek başına kaldığında başlıyor yemeğe, O da hemen yağa çevriliyor. Şişmanlar sempatik olmakla beraber çoğunda bazı depresyonların olduğu görülmektedir.  

                     Ayrıca Orijinal Kore kırmızı Ginseng, hakkında Doğanın Şifalı eli Kitabında bahsederken  “ Uzakdoğu'da yüzyıllardır kullanılan bir bitkidir. KULLANIM BİLGİLERİ: Yorgunluk, güçsüzlük ve kuvvetsizlik durumlarında, çalışma ve konsantrasyon kapasitesi düşüklüğünde zihinsel ve fiziksel kapasitesinin artırılmasına yardımcı olur.” belirtmektedir

BAHAR YORGUNLUĞU KAPINIZI ÇALABİLİR - 01.04.2010

İnsanların bilinenin aksine kış aylarında değil bahar aylarında daha çok hastalandığı görülmektedir. En çok bahar yorgunluğu  şikayeti ile hastanelere  başvurulduğu günümüzde ,sabahları yataktan  kalkamama, kolları kaldırmada gücün  ve takatin olmaması,,bir iş yapma isteğinin  bulunmaması gibi belirtilerle  bahar yorgunluğu şikayetleri görülmektedir.

Akdeniz Ün. İşyeri Sağlık Birimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehtap Türkay ;”yaşadığınız ruhsal bunalım basit bir bahar yorgunluğu olmayabilir. Altta yatan derin bir depresyon olabilir. Bunun açığa çıkarılması gereklidir. Aynı zamanda fiziksel güç kaybı bazı hastalıklarda da beraber gözükebilir. O yüzden  2 haftayı geçen  yorgunluk durumu kesinlikle  bir uzman hekime başvurulması gereklidir. “ demektedir.

İnsanımızın yaşadığı ruhsal çöküntü ve bunalımlar sebebiyle eczanelerde ve doğal ürün merkezlerine gidip vitamin gıda takviyelerine başvurmaktadır. Vitaminin ve desteğin doğal ürünlerde, orijinal ürünlerde olduğu bilinmelidir.

Günlük aktif çalışmayı destekleyen stres ve yorgunluk altında yıpranmamak ve bahar yorgunluğunu kısa sürede atlatmak için orijinal, izinli ve güvenilir gıda takviyeleri kullanmakta fayda vardır.

G. Kore de yetişen kırmızı kore ginseng gıda takviyesi olarak kullanımında destekleyici rolü unutulmamalıdır. Belki de uzak doğu insanının çalışkan olmasında doğal beslenmelerinin yüksek etkisi düşünülmelidir.

Bahar yorgunluğu kapınızı çalmadan tedbirinizi almada fayda vardır.

BAYİLERİMİZ

Ginseng Merkezi Bayilerimiz Satış Noktalarımız

SATIŞ NOKTALARIMIZ

GINSENG - BAYİLİK


Kırmızı Ginseng, %100 Saf ve Orijinal, Kore'den ithal, şifalı, strese karşı etkili, cinsel gücü arttıran bir üründür.

TÜRKİYE GENELİNDE

  • Eczanelere dağıtım yapacak toptancı
  • İl satış-dağıtım bayisi
  • Satış Noktaları
  • Bayilikler Verilmektedir.

Tel: 0212 572 0 947

SATIŞLARIMIZ TOPTAN-SPOT FİYATINDAN YAPILMAKTADIR

Ürünlerimiz Tarım ve Köyişleri Bakanlığından izinli olup izin numaraları etikette vardır.

%100 Doğal ve yan etkisi yoktur.

Ortalama 1 İş Günü İçerisinde Kargoya Verilir.

Ürünümüzü kullananlar Kullanıcı Görüşleri Bölümüne yazabilirler.